script

Posted by admin

Про ТСОУ

Структура Товариства сприяння обороні України

Кожна територіальна організація ТСОУ функціонує на підставі свого Статуту і співробітничає з органами державної влади та іншими громадськими організаціями, вирішуючи всі питання демократичним шляхом на добровільних і договірних засадах. Міські організації складаються з районних, які об’єднують первинні організації, наприклад, автомобільні та радіотехнічні школи, клуби службового собаківництва, навчально-методичні центри, спортивно-технічні клуби, стрілецько-спортивні клуби, дитячо-юнацькі спортивні школи.

Патріотичне виховання, пропаганда серед населення законів України про захист Вітчизни – є пріоритетним напрямом статутної діяльності ТСО України. Правовою основою цієї діяльності – є положення Конституції і законів України з оборонних питань, де функція патріотичного виховання визначається як складова частина підготовки громадян до захисту державної незалежності та суверенітету України.

Це завдання реалізується як самостійний напрям за своїм змістом, формами і методами виховної роботи, так і у комплексі з виконанням інших завдань — розвиток технічних і прикладних видів спорту та службово-спортивне собаківництво, як підготовка призовників до військової служби у внутрішніх військах, МНС та прикордонних служб, освітня діяльність з підготовки робітничих кадрів масових технічних професій, та інше.

Для формування у молоді почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей, досягнення відповідного рівня фізичної та морально-психологічної підготовки, організації ТСОУ використовують як багатий досвід, так і різноманітний арсенал методів роботи, які народжує сучасне життя. При цьому враховуються регіональні умови, традиції населення, тощо.

Серед них можна назвати такі:
– Мітинги та паради, присвячені Дню Перемоги, річниці Збройних Сил України, іншим знаменним датам історії України.
– Участь організацій ТСОУ у всеукраїнських акціях «Ветерани – Молодь», «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього», тощо.
– Авто-мото пробіги місцями бойової слави.
– Національні та міжнародні кінологічні виставки собак.
- Регїональні та національні чемпіонати зі спортивно-службового собаківництва.
– Спортивно-патріотичні ігри та спартакіади типа “А-нумо хлопці”, “Козацькі забави” та ін.
- Дресирування собак у клубах службового собаківництва.
– Заняття в спортивних секціях, спортивно-патріотичних клубах «Козачата», «Юний моряк-десантник» та ін.


  • Поиск

    or
  • Разделы

  • Наши партнёры

    PurinaProPlan